^do góry strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktualności

Kontakt

Nazwa placówki :  Zespół Szkolno- Przedszkolny w Poniszowicach

 Przedszkole Publiczne w Słupsku

Adres :    ul. Polna 2

        44-172 Słupsko

E- mail :  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon :  32 230 33 29

O Przedszkolu

Przedszkole w Słupsku położone jest w gminie Rudziniec, powiat Gliwicki. Placówka czynna jest 7 godzin dziennie od  7 :30  do  14 :30 . Przedszkole mieści się w budynku podlegającym pod ZBGKiM w Rudzińcu. Przedszkole zajmuje 128 metrów powierzchni. Posiada dwie duże przestronne sale: łazienkę, szatnię i kuchnię. Wokół przedszkola znajduje się ogród przedszkolny, wyposażony w nowe urządzenia ogrodowe przystosowane do bezpieczeństwa naszych podopiecznych. Urządzenia te posiadają certyfikaty oraz spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa.        

przedszkole slu22

Przedszkole prowadzi nieodpłatną działalność wychowawczo- dydaktyczną w zakresie wychowania przedszkolnego w wymiarze 5 godzin dziennie, pozostały czas przebywania dzieci w placówce jest odpłatny, a wysokość opłaty regulują odrębne przepisy. 

W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz oddany dzieciom personel administracyjno- obsługowy. Wszyscy pracownicy przedszkola dostrzegają znaczenie edukacji przedszkolnej i jej efektywność w indywidualnym rozwoju dziecka. pp slu

Przedszkole zapewnia dzieciom dobre warunki nauczania, gdyż posiada dobrze wyposażone dwie sale w  pomoce dydaktyczne, jak i zabawki edukacyjne poszerzające zainteresowania dzieci oraz umożliwiające swobodną zabawę. Większość zabawek przedszkole pozyskało od rodziców oraz przyjaciół przedszkola.

Od lat przedszkole w Słupsku cieszy się osiągnięciami sportowymi, już od 1987 roku   przedszkolacy osiągali liczne sukcesy  w zawodach sportowych -  "Spartakiada".  

Copyright © 2013. Przedszkole Poniszowice Rights Reserved.