^do góry strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktualności

Szukamy Zajączka

Misie bardzo pieczołowicie przygotowywały się do świąt wielkanocnych. Oprócz tego, że rozmawialiśmy o tradycjach związanych ze świętami, wykonywaliśmy też wspólnie dekoracje świąteczne. Nie mogło zabraknąć też najważniejszego akcentu, którym jest szukanie Zajączka. Dlatego też zaraz po śniadaniu wyruszyliśmy do parku. Tam jednak nie było ani śladu po zajączku. Już mieliśmy wracać do przedszkola, gdy nagle Paulinka zobaczyła, że na placu zabaw coś błyszczy. Na szczęście okazało się, że zajączek nie zapomniał o nas. Obdarowani wielkanocnymi drobiazgami wróciliśmy radośnie do przedszkola.

wielkanoc1wielkanoc2

 

wielkanoc3

wielkanoc4wielkanoc5

wielkanoc6wielkanoc7

Copyright © 2013. Przedszkole Poniszowice Rights Reserved.