^do góry strony
  
  
  
Get Adobe Flash player

Aktualności

Zajęcia otwarte w grupie Misiów

Dziś w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Choć drzwi naszego przedszkola zawsze stoją otworem dla wszystkich odwiedzających nas gości, to dziś była szczególna okazja do tego, by przyjrzeć się dokładniej temu, jak wygląda nasz dzień w przedszkolu. Zajęcia przeprowadziła pani Karolina Charciarek.. Temat zajęć związany był z okresem Karnawału, który obecnie przeżywamy. Było trochę "teatralnie", "muzycznie" oraz "plastycznie". Zwieńczeniem zajęć dydaktycznych było wykonanie przez dzieci kolorowych masek karnawałowych.
Rodzicom obecnym na zajęciach dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia :)

OTWARTE01OTWARTE02OTWARTE03OTWARTE04OTWARTE05OTWARTE06OTWARTE07OTWARTEE09

Copyright © 2013. Przedszkole Poniszowice Rights Reserved.