Mikołajki :)

Dzień 6 grudnia to dzień, na który dzieci z niecierpliwością czekają przez cały rok. I tak było w przypadku naszych przedszkolaków, które jeszcze niedawno pisały listy, a potem osobiście je wysłyłały. Wszystko po to by, spotkać się z tym jedynym, prawdziwym Mikołajem. Zanim do nas dotarł, zdążył jescze wysłać nam video-relację ze swoich przygotowań. Musimy przyznać, że rzeczywiście miał pełne ręcę roboty.

mikoaj1 1024x576mikoaj2 1024x576

Czasami patrzyliśmy aż z niedowierzaniem, jak św. Mikołaj opowiadał o swoich pomocnikach Elfach i o Rudolfie. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwaliśmy chwili, gdy w końcu zapuka i do naszych drzwi.

mikoaj3 1024x576

.... i stało się. Święty Mikołaj dorał do nas. Obdarował nas obficie pięknymi, kolorowymi paczkami, a pani fotograf wykonała dla nas profesjonalną sesję zdjęciową, zatrzymując dla nas te wspaniałe chwile.

mikoaj4 1024x576

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Świętego Mikołaja oraz Jego pomocników - "Elfów" za wspaniałe prezenty, dziękujemy też mamie Kajetana, która zdobyła dla nas video-relację z przygotowań św. Mikołaja :)