Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Misiów

Dnia 26 października odbyło się bardzo ważne wydarzenie w naszym przedszkolu, a mianowicie Pasowanie na Przedszkolaka. Tego dnia dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola, stały się prawdziwymi Przedszkolakami. Z tej okazji przygotowaliśmy krótki program artystyczny z udziałem wszystkich przedszkolaków.

pasowanie1 1024x682Dzieci recytowały wierszyki oraz zaprezentowały się w tańcu.

pasowanie3 1024x682

pasowanie81024x682

Pokazały również swoje pierwsze umiejętności z zakresu gry na instrumentach przedszkolnych.

pasowanie4 1024x682

A po występach nastąpiło uroczyste ślubowanie dzieci i pasowanie na Przedszkolaka, którego dokonała Pani Dyrektor Dorota Styś.

pasowanie6 1024x682

Dzieci otrzymały symboliczne tyty ze słodyczami oraz dyplomy, a na ich szyjach zawisły pamiątkowe medale. Dziękujemy rodzicom za tak liczny udział, oraz Radzie Rodziców za pomoc w przygotowaniach.

pasowanie5 1024x682