Przedszkole "Misie"

Żegnamy się z Przedszkolem

Dnia 21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszym przedszkolu. Wszystkie dzieci odświętnie ubrane przedstawiły swój program artystyczny, po czym nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród.

Wszystkim Przedszkolakom dziękujemy za wytrwałość i piękne chwile spędzone w naszym Przedszkolu. Dzieciom starszym życzymy powodzenia w nowym przedszkolu, a na Maluszków czekamy we wrześniu :)

Rodzicom dziękujemy za bardzo udaną współpracę; przede wszystkim za wszechstronną pomoc, życzliwość i wsparcie.

WSZYSTKIM ŻYCZYMY UDANYCH WAKACJI!!!

ZAKONCZENIE1ZAKONCZENIE6

ZAKONCZENIE2ZAKONCZENIE5

Z wizytą w Opolskim ZOO

Ostatnią wycieczką w tym roku szkolnym był wyjazd przedszkolaków do ZOO w Opolu. Wspólnie z przedszkolakami ze Słupska oraz z Oddziału Przedszkolnego w Poniszowicach mogliśmy podziwiać różne gatunki zwierząt z najbardziej odległych zakątków świata. Był to dzień pełen wrażeń, ale będziemy go bardzo miło wspominać i na pewno jeszcze kiedyś tu powrócimy.

ZOO1ZOO2

ZOO3ZOO 5

Gminna Spartakiada Przedszkolaków

Jak co roku, tradycyjnie już byliśmy uczestnikami Gminnej Spartakiady Przedszkolaków w Pławniowicach. Misie wzięły udział we wszystkich konkurencjach sportowych dzielnie konkurując ze swoimi rówieśnikami. Wróciliśmy do przedszkola z Pucharem oraz złotymi medalami :)

SPART.1SPART.2

SPART.3

Festyn Parafialny w Poniszowicach

Dnia 9 czerwca odbył się festyn parafialny, na którym nie mogło zabraknąć Misiów z naszego przedszkola. Zaprezentowaliśmy na scenie inscenizację muzyczno – ruchową „Pożar w lesie” oraz taniec „Toca Toca”.

FESTYN1FESTYN2

FESTYN3

Świętujemy Dzień Mamy i Taty

Dnia 30 maja w Grupie Misiów odbyła się ważna uroczystość poświęcona Ich Rodzicom. Dzieci wystąpiły na scenie przedstawiając swój program artystyczny, ale przede wszystkim składając życzenia najważniejszym Osobom w ich życiu. Były piosenki, tańce i wierszyki. Rodzice otrzymali od swoich pociech piękne prezenty. Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy pomogli w przygotowaniach do tego pięknego dnia, a zwłaszcza Mamusiom za przepyszne ciasta. Dziękujemy również Dyrekcji i pracownikom GOK za udostępnienie i przygotowanie sali.

DZ.M.1DZ.M.2

DZ.M.3